Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy 33 éves férfi tanár...

Egy 33 éves férfi tanár ölelgetheti kérdéd nélkül a 13 éves lány tanítványát?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 23:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kérdés*
2020. szept. 8. 23:10
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Csak ha tényleg nagyon szereti.
2020. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak úgy senkit nem illik.
2020. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem.
2020. szept. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem illik, és elég furcsa is. A tanára vagy nem a barátnője, haverja, főleg nem a szerelme, hogy ölelgesd. Ez már nagyon az a kategória, amikor a rendőrség ránéz erre a szituációra, főleg ha a szülő megtudja.,
2020. szept. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A tanár nem én vagyok, a lány a húgom, és igazából arra lenné kíváncsi, hogy mennyire elfogadott. Előbb kigúnyolta, egész osztály előtt megszégyenítette, majd amikor látta, hogy mennyire rosszul esik húgomnak oda ment, és megölelte. Szegény meg nem tudta, hogy mit csináljon, hiszen egy férfi az apján kívül még nem ölelte meg, jóváhagyás nélkül meg főleg nem.
2020. szept. 9. 06:13
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha az elfogadott, hogy egy nő tanár simogatja fiú tanítványát, akkor igen, teljesen elfogadott mindenképp. Hisz nincs különbség, nem de?
2020. szept. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Egy igazi vernivaló paraszt lehet az a tanár...
2020. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira illik.


Bár nálunk a 65+-os szaktanár félölelésbe vont nemtől függetlenül szinte az összes diákját szónélkül. Nem annyira fogadtuk, de kb 40 éve dolgozik ott. Amikor panaszkodtam miatta több tanárnak, sőt igazgató helyettesnek akkor kiröhögtek, hogy túl komplikálom. Pedig roppant kínos és rosszul is esett számomra főleg, hogy lány vagyok.


Egyedül a volt középiskolás osztályfönökömnél volt így, Ő nő volt és kb második anyuka volt egyesek számára és nagyon közel állt pár emberhez(akiknek rossz volt a családi életük). Így őket ölelgette, de nem szónélkül, hanem megkérdezték egymástól.

2020. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem csak erről van szó. A lányoknak kétértelmű kijelentéseket tesz, mellé magáról kérdezgeti a lányokat (mondasz rólam valami jót? Szeretsz? Stb...) és szintén a lányok szerelmi életéről kérdezősködik
2020. szept. 9. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!