Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi órákon mit szoktatok...

Egyetemi órákon mit szoktatok elmondani bemutatkozáskor?

Figyelt kérdés
Nálunk nagyon rá vannak erre állva, szinte minden órán be kell mutatkozni vagy kell mondani magadról pár szót. Sosem tudom mit mondjak, mert amúgy őszintén szólva engem sem annyira érdekel a többieké, eleve a többséggel már ismerjük is egymást és olyan erőltetett is, nem szeretem az ilyeneket. Úgyhogy mindig tök gáznak érzem, már görcsbe rándul előtte a gyomrom.
2020. szept. 9. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak egy órán volt ilyen. Állandóan ilyen dolgokkal fárasztott a tanár. Ki is hiányoztam. Én se szeretem.
2020. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Kezdjetek el egymásnak egyre nagyobb baromságokat mondani! Hogy mittudomén, kötelező közösségi munkán (vagy min), barlangi mentő voltál, és furcsa tartályokat hordtatok a föld alá, vagy otthon terráriumban csigákat tartasz és online versenyezteted őket, vagy a másik szak a színművészeti volt, amit bejelöltél, de nem tetszett nekik, hogy az Anyám tyúkját vitted versnek, vagy valójában férfiként születtél, de 18 évesen átműttetted magad nővé, de már megbántad, szóval megint csajokat keresel, vagy álmodban megjelent a Spagettiszörny, és ő mondta, hogy erre a szakra kell jönnöd...
2020. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
xy vagyok, innen jöttem, ebbe a suliba jártam, azért jelentkeztem erre a szakra, mert...
2020. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
X vagyok, y városból jöttem, z-vel szeretnék foglalkozni.
2020. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy van olyan, aki már tényleg ilyen totál irreleváns hülyeségeket mond, hogy mi a kedvenc édessége, vagy 5 éves korában balettozott stb., mert már senki nem tud mondani semmit meg egyébként sem értem, hogy ez miért fontos. Ez már az utolsó évünk, szóval mindenki ismer mindenkit, a tanárok is, 6 milliószor végig is hallgattuk már, hogy ki kicsoda és micsoda, és mégis minden egyes alkalommal le kell futni ezeket a köröket... Volt egy tanárom, aki a 100+ fős előadáson is végigkérdezgetett mindenkit egyesével.
2020. szept. 9. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szaktól függetlenül mondhatsz olyan dolgokat, hogy: Mi a neved (Kis Béla vagyok), milyen középiskolából jöttél (Informatikán voltam), Mit szeretsz a szabadidődben csinálni? (Programozni szeretek, van egy csomó hobbi projectem, jelenleg egy olyan képfeldolgozási algoritmuson dolgozok, amely a hasüregben megállapítja a máj méretét). ;)
2020. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen sokat stresszelni, nálunk leszarta mindenki és csak ennyit mondtunk: xy vagyok, xy településen lakom, xy középiskolából jöttem, xy miatt jöttem erre a szakra. Ennyi.
2020. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!