Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinted milyen az ideális...

Szerinted milyen az ideális férfi társkereső bemutatkozás? Elmondanád, hogy mi jó / mi rossz az enyémben? Mit írnál másképp? Köszönöm. (hölgyek véleményére vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 24. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

1 Hosszú.

2 Nem érdekelnek a "sármos hercegek", és sablonosnak tartom azt, ha egy férfi erre utalgat.

3 Tele van lózungokkal mint "élethosszig tartó tanulás", "aktivitás", meg ilyesmik.

4 Mi az, hogy megbocsátod a leendő nőd hibáit, hát ember, épeszű lény nem úgy él, hogy itt vagyok én a hibás lény, valaki bocsássa meg a létezésem a selejtség ilyen fokán... Magyarul túl alacsony önbecsülésű egyedre számítasz, vagy tényleg mindegy neked kinek milyen hibája van.

5 Nő nélkül nem vagy nagybetűs férfi, ezt melyik magazinból vetted?

6 A klaviatúra olyan mísz szó.


Ja nem olvastam el végig, csak minden bekezdésből egy szót.


Továbbá a neten SOHA nem kezdünk úgy valamit, hogy berakunk az elejére egy linket, mert akkor mindenki elnavigál, és nem azt fogja olvasni, amit kiposztoltunk, pedig ugye ez volt a cél.


A leírtaktól függetlenül biztos vagyok benne, hogy valakinek pont ez fog tetszeni, ennek ellenére ha már idejöttél reklámcélból véleményeztetni, légy szíves ne akadj fenn a hozzászólásomon, hanem légy EMBER nagy betűvel, lásd be, hogy te kérted a kritikát, és lépj tovább. ;)

2014. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem egész jó és ha te tényleg ilyen vagy, akkor ne változtass rajta

de ha csak megnyerő akarsz lenni és azért fogalmazol ilyen választékosan, helyenként már költőien, akkor azon lehet kicsit egyszerűsíteni kellene

de mint mondtam, csak akkor ha a való életben nem ilyen vagy

a másik, ha nincs adatlap vagy vmi hasonló, írj bele olyan információkat, hogy hány éves vagy stb

2014. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Engem meggyőztél ..bár szerintem sem kellene azt beleírnod,hogy "ha nem vagy tökéletes nő én minden hibáddal elfogadlak " Nincs is tökéletes nő ... maximum számodra ,de csak is az akit ismersz és szeretsz ,és ő a hibáival együtt tökéletes neked ;)

a második hozzászólóval annyiban egyetértenék,hogy tényleg néhol már-már "költőien" fogalmazol... ismerős dolog , az ember próbál úgy fogalmazni,hogy az teljesen megnyerő legyen .. csak aztán nehogy idővel kibukjon,hogy nem is olyan vagy amilyent megfogalmaztál ! :)

Sok sikert !

2014. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és kommenteket.
2014. okt. 24. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!