Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz online...

Szerintetek mikor lesz online oktatás? Egyetemista vagyok és folyamatosan no csak a virusosak szama... egyetemunkon is rengeteg van,szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak egyetemek ahol nem lesz.
2020. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Remélem, hogy egyéni mérlegelés lesz továbbra is. Ahol van igazoltan covidos hallgató, tanár vagy bármilyen egyetemi személyzet, itt bezárnak és az érintetteket karanténba tetszik, de ahol nincs, ott felesleges online okatást bevezetni (az nem indok, hogy "de majd lesz", mert akkor "majd" be lehet zárni, előtte felesleges). Persze ehhez rendszeresen tesztelni kellene az embereket, ami nem a magyar állam erőssége.


Szerintem többet segítene a helyzeten, ha egységes szabályozás lenne, szóval nem az adott egyetem dönthetné el, hogy mire kell bejárni, hanem ki lenne adva, hogy pl x fő felett minden online, alatta ami gyakorlati, az lehet személyesen, ami nem, az pedig az oktató mérlegelése alapján lehet személyes (ha biztosítottak a körülmények, szóval pl nem egymás szájában kell ülni) vagy online.

Semmi értelme, hogy az egyik helyen többszázan ülnek be kötelezően előadásokra, máshol pedig az egyetem közelébe sem engedik a hallgatókat.

2020. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van fertőzött az egyetemen, a kollégiumban is vannak elkülönítve koronavírusosak vagy olyanok, akik szimplán karanténba kerültek. Ennek ellenére jelenléti oktatás van a karomon, ami ráadásul full (vagy legalábbis nagy részben) elmélet és akár online is tök jól meg lehetne oldani. Még a gyakorlatiasabb képzéseknél (pl. természettudományos szakok vagy orvosi) is online vagy hibrid oktatás van, csak nekünk nem... nem is értem.
2020. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3, melyik egyetem?
2020. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pte
2020. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem lesz, jelenléti oktatás lesz végig rektori utasítás alapján.
2020. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 te kajak ilyen buta vagy? legalább írnád oda melyik egyetem.
2020. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Debreceni Egyetem.
2020. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nagyon sok embertől hallom azt,hogy októbertől online oktatás lesz mindenhol...

Nekem tetszenne,sokkal jobb volt számomra.

2020. szept. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!