Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek folyamatosan...

Hogyan beszéljek folyamatosan angol nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nem sokára lesz a szóbelim és hát eléggé izgulok. Az egyik feladatban kapni fogok egy témát amiről két percig kell egyedül beszélnem. A baj az, hogy általában fél-1 perc alatt elmondok mindent ami eszembe jutt az adott témáról, azután meg nem tudom, hogy mit mondjak.

Valakinek van valamilyen tanácsa, hogy hogyan tudnék többet beszélni? Mit csináljak majd ha kifogytam az ötletekből?

A segítséget előre is köszönöm :)



2019. máj. 22. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondj el mindent, ami eszedbe jut. Ha megállsz, úgyis kérdezni fognak.
2019. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyorsan beszélsz de ne hadarj. Mondj el szépen mindent amit szeretnél de ne gyorsan. Ők azt fogjàk làtni hogy folyékonyan megy és az idő is letelik. Persze ne úgy mint egy lajhàr. +mond ami eszedbe jut kicsit el is tudsz térni.
2019. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!