Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El lehet végezni az egyetemi...

El lehet végezni az egyetemi képzést titokban?

Figyelt kérdés

Marmint úgy, hogy nem veszik eszre a szeretteid stb.

Vagy egy másik képzés ahelyett, amiről tudnak, hogy elkezdi az ember.


2020. szept. 10. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Magadat is becsapod azzal, ha titkolózol és hazudsz. Miért lenne baj, ha tudnák, mit csinálsz?
2020. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elköltözöl messzebbre, ott munkát keresel és emellett végzed el, amit akarsz. Csak azt nem értem, mi érteme van eltitkolni az ilyesmit....
2020. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetesen el lehet végezni, amennyiben nem nézik, hogy mit tanulsz, mikor hova jársz és mikor miből vizsgázol. Ez szülője, családja válogatja, ki mennyire vesz részt a gyermeke további felnőtt életében.
2020. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hidd el, abban a családban, ahol erről hazudni kell, magasról lesz-ják, mit és hol tanulsz.
2020. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem szarják le, bántanának és megaláznának miatta.

Így is mindig minden döntésemet kritizálták/kritizálják.

2020. szept. 10. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Ki kéne állnod magadért. Nem az a megoldás, ha elbújsz a támadások elől, hanem ha elébük állsz. Nem csak ebben az esetben, hanem általánosságban is.
2020. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kell lennie egy olyan címednek, ahova a másik egyetemtől kapott hivatalos levelek jönnek ! Bank számlaszámod gondolom van.

Aztán ki kell találnod, hogyan készülsz fel zh-ra, vizsgára és hogyan mész el ? Mert ha nem tudnak róla, akkor előző napra, aznap reggelre találhatnak neked valami halaszthatatlan programot.

Szóval szerintem meg lehet oldani, de nagyon nehéz lesz.

2020. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Haszontalan program akkor is van, ha tudnak róla, hogy van programom. Nyelvvizsga előtti nap is glettelnem kellett... Igazából nyilván egy délután/este nem lehet megváltani a világot, de jól esett volna kipihenten menni stb.

Nem sok értelme van kiállni magamért otthon. Maximum bűntetést kapok vagy egy pofont, hogy miért szájaltam. Akkor is, ha normálisan mondom, azért mert nem értek egyet velük. Kinéztem egy sulit és koliba mennék oda. Így messze lennék, azt tanulnám, amit szeretnék, csak nem szeretném, ha tudnák, hogy mi is ez.

2020. szept. 10. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért nem költözöl akkor külön?

HA másokkal közösen kivesztek egy lakást, az nem kerül sokba és senki nem szól bele, mit csinálsz.

2020. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha levelező akkor szerintem el lehet végezni. De miért nem költözöl el? És miért szégyelled, hogy tanulni szeretnél?
2020. szept. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!