Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak nyáron titokban?

Hogyan tanuljak nyáron titokban?

Figyelt kérdés

A szüleim szeretnék, ha én is olyan lennék, aki ilyenkor mikor nincs suli sokat kimozdulna, barátokkal lenne stb. ez nem az én világom, én inkább tanulnék, nem azt mondom, hogy állandóan, de sokat. Szeretnék felkészülni a következő tanévre, hogy végre a téli depresszióm (nem tudnak erről se) ne vegye el ezt a lehetőséget, szeretnék jobban informálódni a világról, eljutni angolból C1-ig, természettudományokat tanulni.

Hogyan kivitelezhető ez, úgy hogy ne mondják azt, hogy elpazarlom az éveim?


2018. jún. 19. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom miért kell titkolózni.

Kimozdulva is lehet tanulni.


Könyvtárak nyáron is nyitva tartanak. Ott akár bújhatnád a könyveket és informálódhatnál.

Illetve ezt a természetben is megteheted.

2018. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
Úgy hogy a kecske is jól lakjon meg a káposzta is megmaradjon. Vagyis valóra váltod a tanulási vágyaidat is, meg magánéleted is legyen emellett a nyáron. Tehát barátok, bringázás a természetben, csajozás, stb. Az angolra a jövőben lehet hogy azért is szükséged lehet mert dönthetsz még úgy is hogy örök napsütötte országba költözöl és akkor viszlát depresszió.
2018. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!