Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki szintén...

Van még valaki, aki szintén nem kapta meg a diplomáját a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, néhány hónapja bevezették ezt a nyelvvizsga mentességet, ugye nagyon sokan megkapták miután beadták a kérvényt, de nekem semmi. Se értesítés, se semmi hír, pedig ugyanúgy beadtam a kérvényt még akkor és már szeptember van, de hónapok óta semmi.

Ez most akkor hogy van, tudja valaki?



2020. szept. 10. 22:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez egyetemtől függ inkább. Melyik egyetem? Mikor adtad be a kérvényt?
2020. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még meg a diplomát.Április végén beadtam a kérelmet.Mindig türelmet kérnek.:((
2020. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én sem kaptam még meg. Áprilisban elsők közt adtam be a kérelmet. Semmi hír róla.
2020. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én sem kaptam meg
2020. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Iskola válogatja, de én azt javaslom, telefonáljatok, menjetek be a TO-ra, ha van rá lehetőségetek, mert nekik nem fontos, hogy kiadják, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Ha én nem járok utána, még mindig várnám. Mikor bementem végre érte, mert telefonos kérésre megnézték és ott volt, mehettem érte, másnap a mellékletet nem találta a másik TO-s, ill. nem is kereste, vállat vont (!), és odaadta üresen az oklevelet. Én kérdeztem rá, minden itt van, a melléklet is? Ja, nem, majd kipostázzák. Mondtam nem, a tegnapi telefonban a kolléganője kereste, és azt mondta ott van, mehetek érte. 1 méterrel arrébb lévő kupacban volt, de arra sem volt képes a hölgyemény, hogy vegye a fáradtságot és megnézze, ha én nem szólok. Képes lett volna még azzal szivatni, hogy még a postát is várjam, hátha egyszer megjön, és akkor végre megnyugodhatok?!

Egyébként értesítés nem jött sem arról, hogy a neptunban újra töltsek ki valamit, felrakták, se arról, hogy ott a tanteremben a dokumentum, mehetek érte, semmiről. Mikor rákrédeztem, az a válasz, hogy el vannak havazva. Kérdem én, ilyenkor diákmunkást miért nem tudnak pl. alkalmazni?

Én telefonáltam többször, írtam e-maileket, TO vezetőnek is, stb. Vártam, hogy majd értesítenek,ahogy ígérték, 2 hét után ezt is megelégeltem, telefonáltam megint. Ez volt az utolsó kör, mikor már az aláírt mellékletet várták vissza. Rég ott volt, de szólni nem szóltak.

Szóval minden követ megmozgattam,így augusztus közepén átvettem a diplomát végre! (Névváltozás miatt én "hátrányt" élveztem, az összes csoptársam június közepén már megkapta.)

Innentől tudtam csak indítani a munkahelyen, hogy magasabb besorolásba tegyenek és fizetésemelést kapjak.

Azért mesélem mindezt, hogy menjetek utána, mert ami nálunk ment ügyintézés címen, az felháborító volt.

2020. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de oda van írva a honlapra nagy piros betűkkel hogy el vannak havazva. most én nem fogom őket egrecíroztatni
2020. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5-ös válaszoló.

Köszi, a széleskörű tájékoztatást.

Az én iskolámban a TO-t lehetetlen elérni..Egy hónap után válaszoltak az e-mailem-re,abban türelmet kértek.Ez augusztus 6-án volt.A telefont nem veszik fel ügyfélfogadási időben sem.Én még kérdezni sem tudok senkitől ez ügyben,csak várni.🤔

2020. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.

6-os, telefonon szerintem érdeklődhetsz normálisan, mi bajod lehet?


7-es, hát ez elég rosszul hangzik. Esetleg újra e-mailt írhatsz, hogy több, mint 1 hónap eltelt, történt-e azóta előrelépés, nem tudod, hogy írtak-e emailt, mert az e-mailed lehet vacakolt, vagy mi az oka? Vmi ilyesmit írnék nekik. Esetleg TO vezetőnek címezném.

Csoptársaiddal esetleg beszélj, ők megkapták-e, mi volt ügymenet, stb.?

Pl. én is így tudtam meg, hogy a neptunban nézegessem, felkerült-e a kérvény (ez már a 2. volt), amiről kellett volna e-mailt írni, nem írtak, de fent voltam, kitöltöttem, és onnantól elindult az egész diplomakiállítási mizéria végre.

2020. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló.


Nagy nehezen tegnap méltóztattak felvenni a To-n a telefont.

A diplomát, kb.október-november táján fogom megkapni.

Nagyon sok dolguk van és az aktuális napi feladat mellett,nagyon lassan tudják intézni a diplomakiadást.

Kérik a türelmet....

2020. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát... Ez is valami. Legalább kaptál egy időpontot. Ez melyik suli amúgy?
2020. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!