Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi füzeteket vegyek, ha...

Mennyi füzeteket vegyek, ha angol nyelvi előkészítős leszek 9. -ben?

Figyelt kérdés
Heti 18 angol óránk lesz. Szintentatás magyarból, matekból. Lesz dráma, tesi, osztályfőnöki óra, meg szakmai alapozás (szakközép). Kb mennyi csíkos, kockás és sima füzetet vegyek?
2010. aug. 6. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre (sztem) elég 3 vonalas (angol, irodalom, nyelvtan), 1 kockás meg 1 sima matekra. Többire meg megmondják úgyis, lehet hogy angolra kell külön nyelvtan füzet, külön óraimunkára, meg oda kell szótár füzet. Első körben elég ennyi füzet, nem akkora nagy dolog beszerezni első héten még párat, ha szükséges:)
2010. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is előkészítős voltam és nekem 3 angol füzetem volt(angol kommunikáció,angol labor,angol nyelvtan)plusz még matek és nyelvtan
2010. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2.vagyok. ésmég esetleg szükség lehet tanulásmódszerta füzetre (nekem az is kellett)
2010. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Már most a sulira készülsz? -.-

stréber

2010. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok stréber, csak holnap megyünk megvenni a sulis cuccokat (táska, tolltartó, ceruzák, füzetek, stb), és a füzetekkel voltam gondban csak.

A többieknek köszi a választ. :)

2010. aug. 6. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!