Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9. -es vagyok, angol nyelvi...

9. -es vagyok, angol nyelvi előkészítős osztályba járok. Most megint 9. -es leszek, ha átmek másik suliba?

Figyelt kérdés

:S Hogyha,nem nyelvi előkészítős osztályba mennék..

Muszáj lenne 9.-esnek lennem? Nem tudnám vhogy bepótolni?://


2011. márc. 11. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fokent nyelvorad volt meg info mint ahogy az en regi sulimban az e-seknek akkor igen, ha atmesz mashova 9-es leszel.
2011. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,így van nálunk is.

Óhh. :S:(

nem lehet bepótolni vhogy,nem tudod? Nem szeretnék 9.-es lenni.

2011. márc. 11. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem 9.-es leszel megint. De akkor minek nyelvi osztályba mentél ha mostmár nem akarsz nyelvi osztályba járni? 1 éves anyagot tuti nem tudsz bepótolni, az nagyon sok.
2011. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok megint:

Ohm esti iskolat mondjuk nem erre szoktak hasznalni, de ott 2 ev alatt tanuljak meg a 4ees anyagot.


Vagy teszel osztalyozo vizsgakat es igy a masik suliban 10-es leszel.

Am ha osszehasonlitjuk hogy egyetemen mennyit kell majd egy vizsgara megtanulnod egyaltalan nem sok minden 9-es targybol levizsgazni!

2011. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

2. : Nem tudtam még akkor,hogy ez ilyen lesz..nem a legjobb ez az iskola,úgy érzem. :S Matekórán és gazdaságin semmit se csinálunk kb..:/ Jó,persze,én se szeretek tanulni,de akkor is.. meg majdnem semmit se értünk,amit az a 2 tanár magyaráz..

2011. márc. 12. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!