Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 916 új fertőzött és nálunk...

916 új fertőzött és nálunk egyetemen még mindig hagyományos oktatás - miért?

Figyelt kérdés

Nagyon gyorsan emelkedik, egyetemen tanulok, gazdasági szakon. Simán tudnánk teljesíteni a tárgyakat online.


Ehelyett tömegközlekedés, dugig tele buszokkal. 100+ fős előadások szinte 0 távolsággal.



Kérdem én, miért kell erőltetni?



2020. szept. 12. 08:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

6-os, remek ápoló leszel, ha egy járvány közepén is a saját önös érdekeidet nézed... :(

Tényleg nagyon fontos nálatok is a gyakorlat, de szerintem napi 400-900+ betegnél igazán le lehetne nyelni ezt a békát, ha te egyszer tényleg az embereken akarsz majd segíteni.

2020. szept. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%

És hogy segítsek majd egyszer embereken, ha azt sem tudom majd hogy kell? Vagy hogy végezzen így egy orvos? Nyilván a képzések nagy részét online tökéletesen lehetne vinni, lásd, nálunk egyetemi szinten az informatikai, gazdasági képzések nagyrészt online mennek, de egy ilyen szintű gyakorlati képzésnél ezt addig el kellene húzni, amíg csak lehet.


De egyébként ha már ennyire lesavaz mindenki, én tavasszal is önkéntes voltam a mentősöknél és mentem mintákat venni, így elhihetitek, hogy az én szívem is fájdul ebben a helyzetben, de azért is, mert akadozik a képzésem, amivel egyszer el szeretnék helyezkedni.

2020. szept. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!