Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken miért kell erőltet...

Egyetemeken miért kell erőltetni a jelenléti, hagyományos oktatást?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem ezt, vannak 100+ fős előadások és meg lesz tartva minden ahogy eddig.


Megértem hogy van olyan szak ahol nagyon fontos a gyakorlati oktatás. De sok egyetemnél se a gyakorlat se az előadás nem online lesz.


Kérdem, miért? Miért jobb előadásokon ülni egész nap maszkban?

Meddig fog ez tartani?



2020. szept. 6. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Egy két hétig maximum, szerintem.

Nálunk alapból az összes előadás online, gyakorlatokon is az oktatók fele beharangozta hogy "megbeszéljük hogy legyen innentől" meg eltekint a jelenléttől ha beadjuk az anyagot előre stb stb.

OE

2020. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Bárcsak nálunk is ez lenne..
2020. szept. 6. 11:34
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1. voltam

Melyik egyetemen van ez?

2020. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Debrecen
2020. szept. 6. 11:50
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, tele vannak külföldiekkel. Szopatnak, ha haza kell kuldeniük...
2020. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is ez van, nem értem mi a jó ebben. (ELTE)
2020. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is ez van. Egy élmény reggeltől-estig maszkban lenni... (Széchenyi)
2020. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szintúgy. EKE.
2020. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

Gyerekek... Nem akarok kukacoskodni, de amúgy ki kényszerít titeket, hogy bejárjatok előadásra? Meg ne próbáljátok beadni, hogy itt van az a néhány kivételes úriember, aki becsülettel nézegetné az online előadásokat (amik sokszor nem is léteznek :D)! Ha mégis, akkor elnézést kérek, de ahogy én tapasztalom, inkább a lustaság beszél a legtöbbekből.

Ha nektek ennyire megerőltető órára járni, minek vagytok egyetemen amúgy? Ja, hogy így megvan az instant aláírás, meg könnyebb összecsalni a vizsgákat... Továbbra is mondom, akinek nem inge, nem veszi magára, de ez a helyzet már kezd übergázba átmenni...

2020. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9 szerinted megtehetem azt hogy nem járok be előadásra?


Tudod sokan dolgoznak is egyetem mellett, fenn kell tartani magamat. Örülök ha van időm ezekre.

2020. szept. 8. 09:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!