Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Kozmetikus...

Melyiket válasszam? Kozmetikus, műkörmös, esküvői dekoratőr , pedikürös,ezeket nézegettem de nem tudok dönteni

Figyelt kérdés
Mellékállásba szeretnék valamilyen kis vállalkozást csinálni ami akár később el is tart. De nem tudom melyik legyen. Melyik az ami a képzés árát visszahozza stb ami kapós szakma

2020. szept. 13. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hol akarod ezeket csinálni. Ha mondjuk kisvárosban élsz és ott akarod vinni a vállalkozásodat, de van már ott 16 esküvői derokáló akkor nem biztos hogy működni fog. Meg hát ezekhez szokott kelleni tőke hogy beszerezz anyagot amiből dolgozol, vagy ki tudj alakítani egy üzlethelyiséget stb.

Ha gyorsan kéne választanom akkor műkörmös az otthonomban. Kialakítanék egy állandó vendégkört, megpróbálnék minél minőségibb körmöket csinálni, félreraknék egy kicsit és nyitnék egyszalont ahová mondjuk egy fodrászt is bevennék vagy masszőrt vagy hasonlót és együtt fizetnénk a bérleti díjat.

2020. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kozmetikus vagy műkörmös (utóbbihoz azért nem árt a kézügyesség).
2020. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Régen még középsuliba műkörmöket csináltam a baràtnőknek, meg magamnak is én csinálom. Szeretem is. Csak nem tudom,hogy nincsenek e túl sokan már . Debrecenben lakok. Esetleg még masszőrön is gondolkoztam. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2020. szept. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!