Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kb. mikorra...

Szerintetek kb. mikorra várható hogy újra karantén legyen és bezárassák az iskolákat?

Figyelt kérdés
Október végére szerveztem egy programot, de lehet hogy nem lesz belőle semmi mert addigra megint karantén lesz??
2020. szept. 13. 18:43
 1/5 WidowmakerButt ***** válasza:
27%
Már kezdett hiányozni, hogy valaki 500000. alkalommal is megkérdezze ezt. Igen, nagyon úgy tűnik, hogy pár héten belül a legtöbb iskola be fog zárni
2020. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem lesz karantén. Meg lett mondva egymilliószor
2020. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Én azt olvastam, hogy a kormány figyeli a gyakorit. Ha a digitális oktatással kapcsolatban összegyűlik 10 ezer kérdés, akkor rögtön bevezetik és minden diáknak utal az állam fájdalomdíjként 1 millió forintot, plusz a 18 év alatti diákokat befizetik a Bahamákra egy két hetes utószezonos nyaralásra.

Hajrá kérdező, győzz meg minél több embert és valóra válik, minden amit leírtam! Erre megesküszöm akár az összes ellenségem életére is.

2020. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WidowmakerButt ***** válasza:
73%
Tetszik amúgy, hogy mindenki azt hangoztatja hogy nem lesz iskolalezárás, aztán tavasszal is azt nyilatkozta Viktorka hogy "ááá miért lenne magyarországon online oktatás" aztán ugyanazon a nap este kilenckor bumm... be is volt jelentve az online tanulás
2020. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet biztosan tudni előre, de én azt gondolom, hogy lesz, igen. (és mások is ezt mondták nekem)
2020. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!