Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Microsoft Teams-be az istenért...

Microsoft Teams-be az istenért hogyan kell belépni?

Figyelt kérdés
Neumann János Egyetem, elvileg ezen keresztül lesznek az online előadások. Namost elvileg minden hallgatónak létrehoztak egy "egyetemes" Microsoft fiókot, azzal kéne belépni? Mert én egyáltalán nem kaptam semmiféle tájékoztatást erről, hogy hogyan is működik ez. Bocsi ha hülye kérdés, nem szoktam MS cuccokat használni.

2020. szept. 15. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Pte-en így léptem be:


neptunkód@tr.pte.hu


Jelszó: neptun jelszó.


A Neumann Jánosban nem tudom, milyen címen regisztráltak benneteket, de lehet ez egy támpont a sikeres belépéshez.

2020. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kaptál tájékoztatást.


Neptunba a Neptun Meet Streetben vagy simán az Üzenetek között keresgélj.


Felhasználónév: NEPTUNKOD@hallgato.uni-neumann.hu

Jelszó: Vagy a neptunkódod vagy alapból generált jelszót kapsz. Előző félévben megadták a jelszót, és utána kellett módosítanunk sajátra. Most nem tudom, hogy van.

2020. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, végül sikerült :)
2020. szept. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!