Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki a járvány...

Van olyan, aki a járvány miatt nem megy be az egyetemre?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki inkább online vesz rész az egyetemi órákon, mert a járvány miatt nem akar kockáztatni?

2020. szept. 18. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahova én járok vannak páran, én meg gondolkodok rajta még csak. Csak itt nem lehet online részt venni órákon, maximum elolvasni a tananyagot ha felteszik az internetre
2020. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is jelenléti oktatás van, de van Skype lehetőség is. Gáz lenne, ha én a járványra hivatkozva nem mennék? Tömegközlekedés, többszáz km, több átszállás, én nem merek kockázatni. :/
2020. szept. 18. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem sz#rja le, hogy mi "gáz" és mi nem? Felnőtt ember vagy, döntsd el, hogy neked melyik lehetőség felel meg. Ha mindkét formában teljes értékű oktatást kapsz (szóval nem írnak be hiányzónak, vizsgázhatsz, megkapod a tananyagot, lehetőséged van kérdezni), akkor rajtad áll, hogy mit választasz.
2020. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha időssel laksz akkor biztos megértik.

Század, ezred százalékban mérhető annak az esélye, hogy a vírus miatt kórházba kerülsz, annak az esélye, hogy meghalsz benne,szabad szemmel nem látható, olyan minimális az esély rá.

Tömegközlekedés, utazás: évi 11000 baleset, több száz halott és itt nem számít, hogy ki mennyi idős, és még nem is esett szó egyéb balesetekről.

Szóval a te korosztályodnak a vírus nem kockázati tényező, a közlekedés viszont a legnagyobb kockázat.

2020. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a hallgatók ketté lettek osztva, páros héten az egyik csapat, páratlan héten a másik csapatnak lehet bemennie az intézménybe. Akik otthon vannak, azoknak streamelve van az óra.


Én még egy hetet tervezek menni jelenléti oktatásra. Utána csak online. Minden óra a teamsen közvetítve van... OBS-el feltudom venni, így ha nem értek valamit, csak simán visszanézem (habár elvileg nem lehetne rögzíteni, dehát kitudja meg ha nem teszem közzé...). 40 km-re van az egyetem, azért kicsit leszív a mindennapos buszozás.

Egyéni tanrendet se kell igényelni, mert a vírus miatt nálunk nem vezetnek gyakorlaton se jelenléti ívet :)

Nem félek a vírustól, szimplán csak napi 2,5 óra illetve a bérlet spórolás miatt döntöttem így. Több tanár is mondta, hogy aki úgy érzi az anyagot annak elég csak temasen nézni, emiatt ne utazgasson.

2020. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ezen a heten meg bejartam, de mar leadtam a kervenyt, hogy eleg legyen online igerni az eloadasokat
2020. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Kovetni
2020. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!