Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi gólyatáborban van...

Az egyetemi gólyatáborban van korhatár? És mennyire gáz ha valaki 23 évesen kezdi az egyetemet és szeretne gólyatáborba menni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Agyilag 18-nak sem tűnsz, szóval nem kell aggódnod.


Egyébként nem, nincs korhatár, legfeljebb az idősebbek kevésbé élvezik az ilyesmit és azért nem mennek. Bár nálunk volt egy 70 éves hölgy is a gólyák között.


Nem tudom, honnan ered ez a 23 évesen magát temető mentalitás, de rohadtul fárasztó. Rosszabbak vagytok, mint a vénasszonyok. 5 év nem különbség...

2020. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évessel is taliztam gólyatáborban, senkit nem érdekel igazából, meg fel sem tűnik hogy már 20-as évei közepén van, szóval lényegtelen.
2020. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
5 évvel az érettségi után mentem továbbtanulni, és bár gólyatáborban nem voltam, az első két évben erősen éreztem a korkülönbséget. Én akkor már 5 éve dolgoztam, több helyen is, a frissen érettségizetteknek még minden új volt a nagybetűs életben, aztán úgy harmadévre megszűnt a zavaruk, az ügyetlenkedésük, beleszoktak.
2020. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a zenetáborban..... ;)
2020. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!