Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosnőként mikor érdemes szülni?

Orvosnőként mikor érdemes szülni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy gondolom, hogy ez azért elég rugalmas dolog, ki mikor érzi.

Szerintem (én úgy csinálnám) ha megvan amegfelelő háttér, akkor merném bevállalni. Gondolva a megfelelő kapcsolatra és annak idejére, megfelelő hely és elegendő/megfelelő anyagi háttér (gondolom nem kell itt elmagyarázni, hogy 0ftra nem vállalunk gyereket. Legalábbis én nem)

Nem határoztam meg magamnak olyat, hogy rezidensként vállaljak vagy ne, kicsit úgy vagyok vele hogy ebbe “szóljon bele az élet”

Ha megvan minden ami egy normális gyerekbevállaláshoz megvan, akkor lehet 1-2 év szakorvosi után mehet.

2020. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fel is tudja nevelni munka mellett tisztességesen.
2020. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is akkor érdemes, ha megvan hozzá a megfelelő háttér, az már tőled (és a családodtól) függ, hogy miből. Vannak évfolyamtársaim, akik egyetem vége felé vállalták be a gyereket (vagy csak így sikerült, ennyire nem vagyok otthon a magánéletükben), mert a szülők/család révén már van lakásuk, anyagi hátterük a családalapításhoz. Nyilván akinek mindezt önerőből kell megteremteni, annak későbbre csúszik a dolog.
2020. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!