Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ZH előtt mennyivel érdemes...

ZH előtt mennyivel érdemes elkezdeni tanulni?

Figyelt kérdés
Idén vagyok elsőéves az egyetemen és 3 hét múlva lesznek az első ZH-k. Ti mikor szoktatok elkezdeni tanulni ZH-ra? Egyébként nem az a fajta vagyok, aki hónapokig semmit nem csinál és az utolsó héten minden nap reggeltől estig tanul, hanem inkább időben elkezdenék tanulni.

2020. szept. 18. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minnél hamarabb
2020. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindegy hogy milyen szak, milyen tárgyak, mennyi az anyag, mennyit érnek a ZH-k a követelményrendszerben. Volt olyan tárgyam amiből 2 negyedéves ZH alapján megajánlott jegyet kaptunk, de olyan is ahol a 100-ból 5 pontot ért csak a ZH. Ezeket figyelembe kell venni. Ha nagyobb lélegzetvételűek lesznek, pláne ha több akkor szerintem legalább 1 héttel előtte kezdd el.
2020. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy milyen tárgy, melyik szak, melyik egyetem. Van amire már régen elkéstél, van amit elég előző nap este elolvasni. Inkább GYIK helyett a szakodon lévő felsőbbéveket kérdezd meg.
2020. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha orvosi, akkor ideje igyekezni.
2020. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mechatronikai mernoki Bankin.

Altalaban 1-2 nappal elotte.

De ez fugg a tanar pontozasatol, mert volt olyan tanar, akinel barmennyit lehetett tanulni nem megedett at, csak ha sajat diai jeloleset hasznaltam, egyedi volt mas nem irt hasonlot es nem puskazott nem vette el oran hanem megjegyezte.

Ezenkivul fontos a puska keszites, allitom sokkal fontosabb mint minden mas. Sok sikert.

2020. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, bejártál rendesen az órákra, és mindent jegyzeteltél. Egész évben ajánlott tanulni, hogy minél alaposabb legyen a tudásod.
2020. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden órán aktívan figyelsz, akkor az is megeshet, hogy nem is kell úgy igazán készülni, mert érted a dolgokat.

Ez teljesen tárgy és egyénfüggő kinek mennyit kell készülnie. Tanulj annyit amennyit te elégnek gondolsz.

Nem mondhatjuk azt hogy 1 héttel előtte kezdj el tanulni, mert lehet hogy neked annyi feleslegesen sok idő. De ha azt mondom hogy 2-3 nap elég, akkor meg annyi kevés lehet.

2020. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!