Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz távoktatás...

Szerintetek lesz távoktatás az egyetemeken?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyetemfüggő. Van ahol lesz, van ahol nem.
2020. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nálunk nem (SZTE). Csak gyakorlatok vannak megtartva, max 8 fővel. Nekem mondjuk ennél még az online oktatás is jobban tetszett, de most ez van, ezt kell szeretni.
2020. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont szte énis, nálunk egyre több gyak megy át onlinera, előadások már eleve ott vannak, szóval nálunk simán lehet

(ETSZK-n eleve teszteltek felsőbbéveseket, így kijöttek a másodévesek közül is a pozitívak, koliban nincs olyan emelet ahol ne lenne valaki vagy pos vagy kontaktszemély)

2020. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ó, bárcsak nálunk is átmennének a gyakok onlinera. Megértem hogy valakinek nagyon nem jó így, meg nekünk sem a legideálisabb, de hetente egyetlen gyak miatt utazok át az országon, hogy este már nem tudjak hazamenni se. Akkor inkább nézném videóban hogy mit csinál a gyakvez.
2020. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
nálunk csak konzultációk vannak személyesen, de szeretek a koliban lakni itt vannak a barátaim is, úgyhogy remélem nem költöztetnek megint haza...
2020. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy marad így (off-line), csak a gyakszikon csapták meg a létszámot, így több kis csoportban megyünk.
2020. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz.

Nálunk (ME) megy minden rendesen, nyilván maszk, fertőtlenítés, stb az van, de egyelőre minden óra meg volt eddig tartva, semelyik szakon nincs online oktatás.

2020. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is reménykedek abban hogy megmarad így ahogy most van. Nálunk (ELTE TáTK)

csak heti két órara járunk be most is a többi online van és szerintem ez így tökéletes. Én nagyon szeretem ezt a hibrid rendszert. Sokkal több időm van tanulni így hogy nem kell utazgatni. Bár hozzá kell tenni hogy nálunk a tanárok se sunnyogják el az online órákat minden szépen megvan tartva teams-en.

2020. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy mint tavasszal szerintem tuti nem lesz.
2020. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!