Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kapom majd az ösztöndíjat?

Hogyan kapom majd az ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

13.-os vagyok, technikusi képzésre járok, Pénteken osztáyfőnök újságolta el, hogy kapni fogunk ösztöndíjat, a hetekben küldi a papírokat stb.


Mivel már Október van, így a hónap végén megkapjuk majd a Szeptemberi és Októberi ösztöndíjat is?



2020. okt. 4. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szintúgy tizenharmadikos vagyok technikusi képzésben, de nekünk azt mondták, hogy mindig utólag jár. Pl szeptemberit októberben küldik, míg októberit novemberben. Emellett az első félévben fix összeget kap mindenki, utána pedig az átlag alapján.
2020. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó értem. Az 1.félévben, hogy fix az összeg azt nekünk is mondták, akkor valszeg úgy lesz ahogy írtad.
2020. okt. 4. 16:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudod esetleg mennyit fogunk kapni? Vagy az változó?
2020. okt. 5. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!