Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ösztöndíjat meddig kapom?...

Az ösztöndíjat meddig kapom? Hány hónapon át?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok, tanulmányi ösztöndíjról van szó. A félév februárban kezdődött, de csak ma kaptam meg az első havi adagot. Mikor kapom az utolsót? Májusban? Júniusban? esetleg júliusban? (a szorgalmi időszak vége május 15, a vizsgaidőszaké június 26, az utóvizsgaidőszaké július 3.) Nem azért kérdezem, mert nekem semmi nem elég, csak kíváncsi vagyok :D
2010. márc. 10. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem én az utolsót júniusban kaptam. Nem tuti.
2010. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 hónapig kapod. De mi pl elvileg a februárit augusztusban kapjuk meg. (Mivel csak márciustól kezdik osztani)
2010. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. márc. 10. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
egy szemeszter 5 hónap, szóval ennyi ideig folyósítják (jó neked, hogy már megkaptad, nálunk még nem osztogatják :S )
2010. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mennyit kapsz havonta?
2010. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
23ezret... köszi a válaszokat :)
2010. márc. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!