Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni hogy ne...

Mit tudok csinálni hogy ne aludjak el az online előadások alatt?

Figyelt kérdés

Ha bent lenne az egyetemen lehet jobban menne, de így itthon a gép előtt ülve nem birok ébren maradni.

Nem azzal van baj hogy keveset alszok, mert mindennap alszok 8 órát, de egyszerűen olyan unalmasak ezek az előadások meg leterhelőek, szóval azért egy picit fáradt is vagyok, hogy nem birom 1,5 óráig bámulni a monitort és figyelni.



2020. okt. 5. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Jegyzetelj közben.
2020. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én rátolok egy ébresztőt az óra vége előtt 10 perccel hamarabbra és megy háttérzajnak az előadás. Aztán mikor számonkérés közeleg vagy ráérek, visszanézem másfeles gyorsításban (nálunk fel szokták venni, ha más nem, akkor én obs-el, de általában teamsen rögzítik).


Nem tudok én sem figyelni, jelenléti oktatás alatt sem nagyon tudtam. Vagy az volt, hogy titokban felvettem hangra saját célra (miközben más dolgokkal foglalkoztam) és ugyanúgy gyorsítva hallgattam vissza, miközben a fontos dolgokat beszúrtam a diasor mellé, vagy jegyzetelni kellett és akkor legalább az ébren tartott vagy szartam az egészre és inkább elolvastam azt a 20-30 oldalt a kötelező irodalomból.


Eddig nem buktam meg, sőt! Sokkal hatékonyabb időre és teljesítményre is így nekem.

2020. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Akkor én mit szóljak a 4 órás előadásaimmal?
2020. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
3: nálunk is 3-4 óra :)
2020. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Honfoglaló
2020. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!