Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felnőtt korban, hogyan és...

Felnőtt korban, hogyan és milyen módon lehet fejleszteni az előadó képességet? Ha lehet.

Figyelt kérdés

Bsc-n és mesteren sajnos ráment a védésem mert hármast és négyest hoztam össze. Valamiért nem feküdtek ezek a dolgok nekem és akkoriban nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Persze nagyon rosszul sem csináltam, de elég kiemelkedően sem.

Viszont szeretnék magasabb szinten tanulni és ahhoz szükséges lenne már csak magam miatt is, hogy fejlődjek előadások terén.


2020. okt. 7. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakdolgozat védésnél miért számít az előadóképesség? Szerintem csak rá akarják fogni valamire a rosszabb jegyet de nincs veled baj.
2020. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!