Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fél évig nem tesizek,és...

Ha fél évig nem tesizek,és nem lesz jegyem megbukhatok?

Figyelt kérdés
Van felmentésem, törött kézzel, de már nincs rajta gipsz.
2020. okt. 7. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy félévig nem tesiztem. Nekem olyankor házi dolgozatot kellett írnom, és arra kaptam jegyet. Sok ilyen diák volt még, mint én, akinek kimaradt viszonylag sok idő, senki nem bukott meg.

Ha esetleg, nincs jegyed, de közeledik a félév vége, akkor szólj a tanárnak, hogy szeretnél jegyeket, mit kell csinálnod. Valószínűleg házi dolgozatot fog adni szerintem.

2020. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van felmentésed, ami ilyen hosszabb jellegű, akkor iskolaorvoshoz kell menned, aki ad teljes félévre felmentést és akkor a jegyed is FM lesz. (Nekem kellett háziorvosi és szakorvosi felmentés is, első félévkor teljesen felmentett voltam a műtétem miatt, második félévben csak félig voltam felmentve a gyógytorna alatt)
2020. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es te tesiből írtál beadandó dolgozatot? Mégis miből? Hogy kell elvégezni a gyakorlatokat.

Hát ha teljes felmentésed lenne úgy menne az hogy semmi gond de így hát nem tudom.

2020. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hármas, igen. Például játékok szabályait kellett leírnom(foci, kosár, stb), meg az egészséges életmódról kellett írnom, meg hasonlók.

Hosszú felmentést kaptam, mert elkaptam egy olyan vírust, ami kihatott a màjamra is, és emiatt egy pár hónapig abszolút nem terhettem magamat, mert az orvos megtiltotta. Akkor pont edzettem is, és azzal is le kellett állnom.

2020. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk van elméleti tesi is
2020. okt. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!