Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig halogatják még az...

Meddig halogatják még az online oktatás bejelentését?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Bírd ki addig guggolva! 🤣🤣🤣
2020. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Attól még, hogy úgy beszélsz róla, mintha evidens lenne, még nem lesz valós! 😂

NEM lesz kollektíven online oktatás.

2020. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
#2 Köszönöm miniszterelnök úr hogy megválaszolta a kérdést!!!
2020. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem Orbán Viktor vagyok, ellenben tudok olvasni, szöveget értelmezni és némi logikával is fel vagyok vértezve.
2020. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Wow #4-es, nem vagy semmi!!
2020. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Jó lenne tudni. Nálunk a héten online oktatás volt.

Covidos vokt a tanárunk és gyereknek is lett pozitiv tesztje.

Azt hallottam több tanár és gyerek is beteg lett a héten, de elvileg jövő héten már vihetem a gyereket a suliba.

Hát én nem vinném inkább.

Biztos arra várnak, amíg majd egy gyerek vagy tanár intenzívre kerül és balhé lesz.


A szkeptikusoknak üzenném, hogy külföldi hírekböl már rég lehet tudni, hogy agyvérzést, tüdőembóliát is okozhat és igen gyerekek és fiatalok is haltak már meg.

2020. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

#6 Ez már megtörtént.

Nálunk középsuliból egy diák megjárta a lélegeztető gépet is a koronavírus miatt. Ő asztmás volt ezen kívül. Szerencsére túlélte és jelenleg otthon lábadozik.


Továbbra sincs semmi, de nálunk már az egész intézmény fel van háborodva. Védekezni pedig már nem is tudnak hatékonyan mert elfogytak a takarító szerek 80%-a és nem jött utánpótlás. A maszkot a szünetekben is kb 2 diák vesz fel. Ennek rossz vége lesz, biztos vagyok benne, hogy ezt az állapotot nem fogják tudni sokáig fenntartani.


Persze lehet meghazudtolni, lepontozni egész nyugodtan, én tudom, hogy mit láttam.

2020. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Ha legalább annyi empátia lett volna a kormányba, hogy a krónikus beteg tanároknak lehetővé teszik az online tanítás lehetőségét akkor most ő is élhetne.

2020. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 WidowmakerButt ***** válasza:
80%

Tetszik amúgy, hogy a szerencsétlenek idejönnek lepontozni mindenkit, aki csak aggódik a saját gyerekeiért, esetleg más családtagokért. Abba nem gondoltok bele, hogy itt nem mindenki egy lustálkodásra vágyó tini?


A kérdésre visszatérve, itt Szlovákiában a mai naptól kezdve az ország összes középsulija bezárja kapuit. Orbánt ismerve pedig úgyis utánozni fogja a környező országok példáját.

2020. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Sajnos Orbánnak Svédország az isten.


Csak tudnám, hogyha annyira mintaállamnak tartja mi a veszett jó istennek a faszáért nem állunk gazdaságilag olyan szinten mint ők és miért nem váltunk svéd politikai berendezkedésre.


Jöhetnének a hétvégi 5 ezer forintos órabérek árufeltöltőként.

2020. okt. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!