Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek, magyar, töri, angol és...

Matek, magyar, töri, angol és gépészet májusi középfokú érettségikre való felkészülés mellé szerintetek befér még egy szintén májusi emelt informatika?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne férne, simán meglehet csinálni.
2020. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyikből mennyit tudsz, hogy készülsz, és mik a céljaid. Alapvetően azért bele kell férnie, de túl sok az ismeretlen. Kezdjük ott, hogy matekból és angolból simán fel lehet készülni az órán meg a leckékkel, nem kell tételeket tanulni.
2020. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az én esetemet, hátha támpontul szolgál neked:

májusban kellett volna érettségizzek a 4 kötelezőből (+biosz) középszinten, de végül nem mentem, sokminden közrejátszott, az is, hogy nem éreztem magam eléggé felkészültnek.

Így a nyarat az őszi érettségiig (több mint 4 hónap) végigtanultam, közben matekből emeltre is készültem.

A közepekre elég magabiztosan megyek, kb 65-70%-os tudást feltuningoltam 90+%-ra (az angol kivételével, abból nem tanultam érettségire, csak nyelvvizsgára). A metek viszont kicsit döcögős. Elég jó alaptudásom volt, sokat gyakoroltam a nyáron, de még így is vannak kételyeim a holnapi emelttel kapcs. Szerintem a 45%-öt simán hozom, de egy 65%-nak eszméletlenül örülnék.

Neked több időd lesz/lenne, kérdés, hogy milyen szinten áll a tudásod... Esetleg írj meg minden tárgyból 1-1 írásbeli feladatsort, abból tudsz következtetni, hogy honnan indulnál.

2020. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csincsilla 5 válasza:
100%

Személy szerint 6 tárgyból érettségiztem, kettőből emelt szinten.


Magyar közép 80

Matek közép 39

Történelem emelt 83

Angol emelt 90

Földrajz közép 78

Turizmus közép 81


Fullra kivitelezhető két emelt érettségi is négy másik közép mellett, ha figyeltél eddig az összes órádon.

Én egy hetet tanultam összesen a történelem emeltre, angolra pedig nem kellett, mert az ment mindig is.

Az a legjobb módszer, ha előző évi érettségi feladatsorokat oldasz meg.

Nekem ez vált be.

2020. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!