Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel informati...

Hogyan készüljek fel informatika középszintű érettségire?

Figyelt kérdés

Az alábbi alkalmazásokat fogjuk majd használni:


Excel - táblázatkezelés

Access - adatbázis

Word - szövegszerkesztés

PowerPoint - ppt

SharePoint - webszerkesztés


A legjobban az adatbázistól és a táblázattól félek.

Hogyan készüljek fel rájuk?

Elég az ha teljesen kívülről fújom ezeket az alkalmazásokat?


Konkrétan 8 vagy 9 hetem van hátra a gyakorlati részhez, utána már csak szóbeli lesz.


Fel lehet készülni 8 hét alatt úgy hogy 90%-os középszintű érettségit tegyen valaki?



2017. márc. 11. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne az alkalmazásokat fújd, hanem inkább a régebbi érettségik feladattípusaiból a feladatokat csinálgasd meg!

De nagyon nagyon sokat!

Már januárban vagy decemberben el kellett volna kezdened gyakorolni szerintem, mert ha az excelben vagy accessben nem sikerül valami, és több pontot ér, akkor már inkább 4-es kategória jöhet szóba.


Nekem azért lett négyes anno, mert elrontottam az excelben 2 képletet, meg az accessben pár kisebb feladatot és bumm. Máris lejjebb ment a százalék.

2017. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tavalyi infoerettsegi nem volt nehez, szal iden huzos lesz,mindig igy van. De amugy ezekbol kell ECDL vizsgat is tenni, szal ha tettel le ilyen vizsgat akkor a gyakorlati resz menni fog. En megkerdeznem a helyedbe a tanarodat, hogy mit javasol otthoni felkeszulesre.
2017. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!