Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a földrajz...

Mennyire nehéz a földrajz érettségi?

Figyelt kérdés

A közép- es az emelt szintű is érdekelne.

Köszönöm előre is.



2020. okt. 10. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Mindkettő nagyon nehéz.
2020. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a közép szintűről tudok írni. Egy év alatt bőven fel lehet belőle készülni. Tőlünk többen egy év fakt után már mentek is az előrehozott középszintű érettségire. Így utolsó évben már ezen túl voltak. Nekem a második év a fakton már csak szinte ismétlés volt. Vannak ugyanúgy belőle érettségi felkészítő könyvek, mint a többi tárgyból, azokat érdemes átnézni. Én azért választottam az ötödik tárgynak, mert informatikából és második idegen nyelvből nem voltam annyira jó. Illetve a többi természetes tudományos tárgyhoz képest is nem mondható nehéznek, mivel itt nincsenek számítások, ha jól emlékszem.
2020. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én biológia emeltezni szeretnék, és mellé lehet választani a földrajzot is, és mivel a biosz emelt nehéz, ezért mellé valami könnyebbet gondoltam, ezért is gondolkozom a földrajzon.
2020. okt. 11. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a földrajz tanárunk azt mondta, hogy nála 4-esnél rosszabb érettségi nem született. Gondolom nem oly nehéz.
2020. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közép egyáltalán nem vészes. Emelt már nehezebb, de azt mondják, hogy az emelt érettségik közül a legkönnyebb. Habár én emelteztem föciből és megnéztem abban az évben a matek magyar biosz és töri emelteket. Hát szerintem kb egy kategória a nehézsége, nem könnyebb. De ez meg ugye attól is függ, hogy kinek milyen a beállítottsága. Egy nagy matekosnak persze a matek lesz a legkönnyebb, de egy biosznál meg vakarná a fejét...
2020. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!