Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy október...

Miért hiszik azt hogy október 23-tól távoktatás amikor esélytelen?

Figyelt kérdés
úgysem lesz az, és akinek van esze az tudja is, hogy nem lesz megint távoktatás. Sem középiskolában,sem egyetemen.

2020. okt. 12. 00:28
 1/9 WidowmakerButt ***** válasza:
70%
Érdekes, itt szlovákiában a mai naptól kezdve az ÖSSZES, ismétlem ÖSSZES középsuli bezárt, akármilyen zónában is vannak, mindegyik megy távoktatásra. Magyarországot ismerve, úgyis majmolni fogja a környező országokat, így a távoktatás várható előbb vagy utóbb.
2020. okt. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyetemek nagy részén az van.
2020. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Az egyetemek nagy részén hibridoktatás van, ahol az előadások online vannak, a gyakszik, szemináriumok meg kiscsoportban. Én ingázóként nem tudom hogy oldanám meg, hogy az egyik órában otthonról streamelem az előadást, a következő órában meg bent vagyok gyakorlaton.


Ha meg full távoktatás lenne, a gyakorlatokat akkor is ke kellene tudni valamikor/valahogy.


Akinek hiányzik a távoktatás, az iratkozzon át levelezőre. Ja, hogy azzal nem kapni diákkedvezményt?

2020. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Őszi szünet.
2020. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Dehogyis van egyetemen, tanarszakon vagyok, egy oram sincs online
2020. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Kilencediktől felfelé mondjuk tényleg lehetne, alapesetben egy 14-15 éves gyerek már önellátó, az oktatásunk annyira sz@r, hogy bejárni szinte tök felesleges, hogy 35-40 órán át ott pöcsöljenek...


A kisiskolásoknak, óvodásoknak, bölcsiseknek meg maradhatna a megszokott rend, hogy ne legyen még több munkanélküli.

2020. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk PPKE jogon minden online van az első naptól kezdve. Én mondjuk nagyon örülök neki hogy nem kell alsó hangon 3 órát utazással töltenem egy nap, hogy be- illetve haza érjek a suliból, valamint a jogi szak pont olyan, hogy minden órát lehet online tartani, tekintve hogy nincsenek laborok. Jogesetet megoldani online is lehet.

Levelezőn egyébként messze nem olyan szintű az oktatás (és sok esetben a számonkérés se), mint nappalin. Így, ha valakinek csak a papír számít mert pl. a munkahelye megköveteli, annak tökéletesen megfelel a levelező szak, viszont ha valaki érdemben joggal akar később foglalkozni, az marha nagy hátrányban lenne ha csak levelezőt végezne. Mondjuk sokan ezért vannak nappalin elsősorban.

2020. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

PTE BTK-TTK-osztatlan tanarszakon vagyok

A TTK-n mar szptembertol online indult az oktatas, a BTK-n jelenletis van, most tervezik majd oszi szunet utanra az atallast (meg semmi fix)

Aldja az eget, aki nem rohangalos, mert nekem a fel oras szunetben kell beernem falubol varosba, vagy hazaernem, mert amikor felvettem az oraimat, meg nem volt fix az oktatas formaja:)

Szoval nem, nem lesz online oktatas, mert mar az van. Mindenhol allnak at, ha nem csak vadaskodnal, latnad. Unokahugomeknal (alt. Iskola) hetfotol alltak at ujra az onlinerea. Az egesz iskola...

2020. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetemen full távoktatás van. Március óta nem jártam az egyetemen.
2020. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!