Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el sokan azért,...

Miért ítélnek el sokan azért, mert diploma után azért akarok külföldre menni, hogy ne ebben az országban kelljen élnem?

Figyelt kérdés
Ráadásul nyelvvizsgát kell szerezni, így minden lehetőség adott. Egyébként tanári szakon vagyok, vegyészprofesszor szeretnék lenni.

2020. okt. 17. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem ítéllek el. Menj, és többet ne vétkezz!
2020. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én sem ítéllek el. Inkább szurkolok neked, hogy megtaláld a számításaidat odakinn. :)
2020. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ne félj, téged már azért elítéltek, hogy egyetemre mentél. Hogy nem akarsz itt maradni, az csak ráadás.

Egyébként azért, mert a prolik egyetlen nagy tehetsége a hazaszeretet/nemzeti öntudat, vagyis ha valaki magyar, annak itt kell élnie, dolgoznia, meghalnia. Az ilyen begyöpösdött agyú emberekkel nem kell foglalkozni, a kisujjad többet ér, mint azok együttvéve.

2020. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Aki úgymond elítél, az csak irigykedik.


Én is hasonlóan cselekedtem, mint amire készülsz. Németországban dolgozom sokkal magasabb fizetésért, mint amiket otthon osztogatnak. Másnak is javaslom ezt az utat követni. Otthon teljesen reménytelen a helyzet.

2020. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Tudod kérdező vannak ilyen nagy ősmagyarok, akik szerint ha külföldre teszed a lábad ott te majd csak egy büdös migráncs leszel, inkább maradj itthon és élj a langyos fosban, mert az mégis csak hazai.

Persze, hogy irigyek, na meg az agyukra ment a sok politikai tv műsor. Menj csak külföldre, ha jutni is akarsz valamire. Itt nem szabad maradni sokáig.

2020. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok magyar tudós csak külföldön tudott sikereket elérni, úgy érzem, ennek az országnak már annyi. Kicsit vágyom a megbecsülésre is. Túl sokat tanulok ahhoz, hogy egy középiskolában magyarázzam a kovalens kötést.
2020. okt. 17. 16:55
 7/7 Pupusz ***** válasza:
100%

1./ Az itthoni adófizetők pénzéből végzed el az egyetemet. Erre máris sokan hárklisak, akik nem végeztek felsőfokú képzést és melóznak, adóznak, mint a kisangyal. rengeteget kell itthon adózni. Munkavállalói járulékok, munkáltató járulékai, Áfa mindenen, a fizetés nagy része adó. Az emberek már arra is irigyek, aki az ő adójukból valami hasznot lát, pl. egyetem, mert ők nemigen látnak belőle semmi hasznot. Ahhoz pedig gyávák és hülyék, hogy ne alkalmazottak legyenek némi apróért. 1./ Ha elmész, akkor pláne visszaélésnek tekintik az ő adójukból való tanulásodat. Szinte a meglopásukként értékelik. Ha nem szenveded végig velük a nyögvenyelős magyar sorsot, akkor árulónak titulálnak. Persze a politikusokat, akik kilopják a szemüket is, azokat éljenzik. Ki melyiket. Erről a helyzetről van egy nagyon találó vicc, ami inkább szomorú:

Lucifer revíziót tart a pokolban, megfelelően gondoskodnak-e az ördögök a rájuk bízottakról.


Az első kondér alatt vígan lobog a tűz, a kondér mellett egy tábla:

NE MÁSSZ KI! Lucifer kérdésére az ördög így felel:

- Ezek itt a németek. Tüchtig nép, betartják a szabályokat.


A következő kondér is mintaszerű, ám tábla helyett itt egy géppisztolyos őr áll.

- Ezek itt az oroszok. Ha valamelyik megpróbál kimászni,

az őr a géppisztollyal visszakényszeríti.


A harmadik kondérnál is minden stimmel, de Lucifer felvonja szemöldökét:

- Nem látom az őrséget, és tábla sincs.

- Ide nem is kell, ezek a magyarok. Ha egy megpróbál kimászni a többi visszahúzza.

2020. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!