Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki közel 40 évesen tett...

Aki közel 40 évesen tett emelt szintű érettségit,illetve főiskolára, egyetemre ment tudna mesélni róla? Mennyire volt nehéz "ebben a korban" tanulni?

Figyelt kérdés

#emelt szintű érettségi #40 évesen tanulni
2020. okt. 17. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes volt minden. Akkor lez fura, ha annak kezeled. Az érettségin és az egyetemen is vannak, akik idősebbek nálam, 50-esek is bőven tanulnak még. Egy negyvenes nem számít manapság öregnek. Tanulni meg sokkal könnyebb, mint gimiben, jobban ki tudom szűrni a lényeget és rengeteg mindenhez tudom hasonlítani, kötni a tanultakat. Jobb vagyok problémamegoldásból is, és jelentősen kevesebbet álmodozom tanulás helyett, mint annak idején :)
2020. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrég döntöttem el, hogy egyetemre megyek és én is harmincas éveimben vagyok. Jelenleg készülök az emelt érettségikre, ami nem könnyű, sok időm elmegy a tanulással, de jól megy szerencsére. Egy jobb jövőt akarok magamnak,mint amilyen életem most van. És ez a vírushelyzet,illetve egy szerelmi csalódás döbbentett rá, hogy nem várhatok tovább és egyedül én vagyok felelős a sorsom alakulásáért. Kitartást mindenkinek! 🙏
2020. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!