Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíj...

Bursa Hungarica ösztöndíj visszafizetés?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, akivel visszafizettették a Bursa ösztöndíjat? Tavaly pályáztam és meg is kaptam az ösztöndíjat. Nyáron önköltségesről átsoroltak államira, de eszembe se jutott, hogy valahol ezt jeleznem kell, amikor pedig az önkormányzat megpályázta és megkapta idén is a lehetőséget a Bursára, akkor olvastam csak utána, hogy a változást 5 napon belül be kellett volna jelentenem. Most az Eper rendszerében ki is töltöttem az Intézményváltó módosításoknál, mert ott vannak az egyetemmel kapcsolatos adatok, de felhívta rá a figyelmem, hogy "az intézményváltás ösztöndíjvisszafizetési kötelezettséggel járhat. Amennyiben a tanulmányi félév során jelentkezem át másik intézménybe, az előző intézményben részemre kiutalt ösztöndíjat vissza kell fizetnem."

Gyakorlatilag nem intézményt váltottam, de akkor is Intézményváltó módosító papírt kell beküldenem a változások miatt.

Valaki járt már így vagy mennyire veszik komolyan?



2020. okt. 20. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nem fontos hogy államin vagy önköltségesen vagy az a fontos hogy nappalin tanulj. Szóval nem kell semmit visszafizetned.
2020. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!