Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államilag támogatott ösztöndíj...

Államilag támogatott ösztöndíj visszafizetése alóli felmentés. Csinált valaki már ilyet?

Figyelt kérdés
Pár éve járok egyetemre, de megutáltam, egy darabig folytattam, hogy legalább a a diploma meglegyen, meg gondoltam, hogy talán a szakmában dolgozni nem olyan rossz, mint az egyetem, de rájöttem, hogy igen és soha sem akarnék ebben a szakmában dolgozni, de túl sokba kerül visszafizetni. Arra gondoltam, hogy talán valamilyen egészségügyi okkal kérhetnék felmentést, depresszióval többször feküdtem pszichiátrián, de nem tudom ez mennyire elegendő indok. Volt olyan, akinek sikerült felmentést kapni? akár eü-s okkal, akár rossz anyagi helyzet, akár más miatt?

2020. okt. 13. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Halgass rám és végezd el összeszorított fogakkal.
2020. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyi van még hátra ?

Ha szóbajöhet más szak, akkor ha váltasz egy éven belül (az abbahagyástól) akkor nem kell visszafizetned.

[link]

Erről máshol bővebben is írnak, de hirtelen ezt találtam.

Nekem is csinálta ezt egyik ismerősöm még két éve.

2020. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!