Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni gimnáziumok? Vélemén...

Debreceni gimnáziumok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Én így tudom, illetve ezeket hallottam:


Fazekas Mihály Gimnázium: Debrecen elit-gimnáziuma, mert állítólag a legjobb is egyben, és oda a legjobb tanulók járnak.

Tóth Árpád Gimnázium: Túl könnyű jó jegyet szerezni, ezért nem a tudást tükrözi. A diákok meg alig tanulnak valamit. (Amúgy ismerősöm is oda jár, és ez rá pont igaz.)

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium – Nagyon rossz a híre, rosszak a tanárok, nagy követelmény.

Ady Endre Gimnázium: Nagyon elvont.

DE Kossuth Gyakorlógimnáziuma – A híre nagyobb, mint a színvonala, a tanárok túl engedékenyek.

Medgyessy Ferenc Gimnázium: Beképzeltek járnak oda, a tanárok meg nem nagyon foglalkoznak a diákjaikkal.


2010. aug. 9. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez engem is érdekelne
2010. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

én most leszek 9.es de leírom amit tudok :)


fazekas - hát nem a legeslegeslegjobb, inkább egy sima elit gimi, sokat kell tanulni, nem valami szép iskola de ha odajársz biztos megszereted.

tóth árpád - nem igazán tudok nyilatkozni,elvileg mindenkiből gyógyegeret csinálnak akik folyton a tudásukkal villognak

csokonai - ez attól függ hogy milyen szakra mész, van 1-2 szörnyű tanár akik mindig szivatják a gyerekeket, de az olasz szakról sok jót mondanak, elég színvonalas.

ady - igen, tényleg nagyon elvont

kossuth - sok egoista, beképzelt embert ismerek aki idejár, meg rengeteg üresfejű gazdag kis senki kerül be, a tanárok elvileg nagyon jók, bár én sok embertől hallottam hogy rosszak xD, szóval igazából nem tudom...

medgyessy - az igazgató jófej, jó a közösség, de szerintem az oktatás nem a legjobb...


szóval nem csak gimitől függ hanem attól is hogy milyen szakot választassz, ha gondolod kérdezz még és ha tudok válaszolok:)

2010. aug. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
63%

Sokban egyet értek az előttem szólóval.

Én ezeket hallottam ill. tapasztaltam:

"fazekas - hát nem a legeslegeslegjobb, inkább egy sima elit gimi, sokat kell tanulni, nem valami szép iskola de ha odajársz biztos megszereted." Ez igaz.

A Tóth Árpádról azt amit te írtál. Nagyon pofára osztályoznak.

Ady Endre Gimnázium: "Nagyon elvont."

"Kossuth - sok egoista, beképzelt embert ismerek aki idejár, meg rengeteg üresfejű gazdag kis senki kerül be, a tanárok elvileg nagyon jók, bár én sok embertől hallottam hogy rosszak" Ebben is egyet értek az előttem szólóval.

A Medgyessyről nem sokat tudok de elég gyenge gimi.

A Csokonai: Először is megkérdezném miért van nagyon rossz híre?

Másodszor. Én ide járok és nagyon szeretem. Hidd el nem vagyok elfogult mert mikor 8.-os koromba részt vettem egy bemutató órán azt mondtam hogy bárhova csak a Csokonaiba ne. Nem akartam oda menni. De a sors úgy hozta hogy oda kerültem. Imádom. Az osztályom nagyon jó a tanárok kellően szigorúak és nagyon rendesek. Persze vannak kivételek de hol nem?

Egyébként azt mondják hogy az ember életébe a középiskolás évek a legszebbek. Mindegy melyik suliba jársz.

Továbbtanulás? Ha szorgalmas vagy és jól tanulsz bárhonnan felvesznek Egyetemre akár az orvosira is.

2010. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Utolsóó.Hanyadikos vagy?:D Én is csokonais vagyok.:D
2010. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%
most vagyok végzős. És te?
2010. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
9. vagyis nulladikos:/ de amugy én is nagyon szeretem (még.:D)
2010. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
??
2011. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Meg még van a "Dienes"
2014. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Meg még van pár egyházi suli
2014. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Református Gimi

Meg még vannak szki-k

2014. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!