Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Számít valamit a középszintű...

Számít valamit a középszintű érettségi?

Figyelt kérdés
Most októberben középszintű érettségi lesz, ha rosszul sikerül, számít valamit, ha Májusban úgyis emeltezem? Nem fordítottam most rá valami sok időt(kb 3 as szint)
2020. okt. 27. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért mész most középre, ha emeltezel tavasszal?
2020. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt utólag megbántam, mert úgy volt hogy tavasszal lett volna előrehozott, csak a korona miatt elmaradt, aztán Szeptemberben odalökték nekünk hogy van 1 hetünk eldönteni hogy akarunk - e most ősszel, és sajnos így döntöttem, de aztán rájöttem amúgy hogy ennek már semmi értelme nem volt. Tavaly lett volna esetleg
2020. okt. 27. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha egy tárgyból van előrehozott érettségid októberben, akkor ugyanabból hogyan emeltezhetsz tavasszal? Úgy tudom csak érettségi után, (amikor végeztél) adhatod be szintemelőre. Nekem ezt mondták anno. Nem így van?
2020. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már jelentkeztél, érdemes elmenni. Két okból;

-Így lesz tapasztalatod, hogy éles helyzetben hogyan tudod feltalálni magad, illetve a jelenlegi tudásod mennyire elég akár egy középszintű érettségihez.

-Nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő. Előfordulhat, hogy mégsem lesz alkalmad emeltezni, de még a középszintűhöz sem (nem akarok szélsőséges eseteket írni, mindenkinek a fantáziájára bízom, hogy mik történhetnek), vagy menet közben meggondolod magad, és más irányba szeretnél továbbmenni. Bármi is lesz, lesz egy középszintű érettségid ebből a tárgyból, és ha úgy alakul, nem kell azon stresszelned, hogy amiatt nem tudsz akkor érettségit szerezni, mert most nem mentél erre el.

2020. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet emeltezni évvégén. Angolból pár napja írtam az írásbelit közepből, és direkt azért megy a fakt hogy Májusban pedig emeltre készítenek fel.
2020. okt. 27. 14:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy alap esetben igaz lenne az a szabály, csak a korona miatt van így, mert ügye tavaly eltörölték az előrehozott érettségi lehetőséget
2020. okt. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!