Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri piercernek lenni?...

Megéri piercernek lenni? Mennyi a fizetés kb átlagosan havonta? Hol/hogy tudnám megtanulni?

Figyelt kérdés
Egészségügyi előképzettségem van, ez talán vmennyi előny lehet a folyamatban, illetve nekem is van pc, tetoválásom.
2020. okt. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Inkább az a kérdés, hogy tudsz-e jópofizni akkor is a vendéggel, amikor szíved szerint kihajítanád az ablakon.


Mert körülményesek, nem kedves, minden jobban tud, csak azért is olyan kérnek az étlapról, ami rajta sincs, mert lisztérzékenyek, laktózérzékenyekek, szójaérzékenyek, vegánok és a te dolgod és felelősséged mindenről komplett tájékoztatást adni, ja meg, amikor zárás előtt tizenöt perccel esnek be és már mindenkinek elege van.


Illetve a pincérek mind korai visszer problémákkal számolhatnak (a havi több száz kilométeres rohangálás és egész napos állás miatt). Rengeteg túl órával. Nincs karácsony, nincs szilveszter, nincs húsvét, nincs beteg szabi, van helyette éves kötelező szabadság, mikor két hétre bezár az étterem és oszd be.


A fizetés város és étterem függő. Balatonon nyílván megéri lemenni szezonba.

2020. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A jópofizással nincs baj, betegekkel is azt kell.

De a piercer (mint piercinges) volt amugy a kérdés, nem a pincér😄

2020. okt. 28. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Most már látom. 🤔


Akkor vedd tárgytalannak!

2020. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megéri. Tetovàlni nem szeretnél mellette? Úgy éri meg igazán, de ott meg nagyon jónak kell lenned, és több évtized mire igazán jó leszel.
2020. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, én is pincérnek olvastam, és ex-pincérként már fel is pontoztam az első választ, amikor megláttam a kommentedet XD
2020. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!