Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Velem van a probléma vagy...

Velem van a probléma vagy tényleg semmibe vesznek az oktatók? (Msc jelentkezés)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Utolsó éves hallgató vagyok és januárban jelentkeznék külföldi msc-re. Ennek nagyon sok feltétele és költsége van.


Jelenleg két ajánlólevelet kértem személyesen a szakdolgozat konzulensemtől és a tanszékvezetőtől. Az utóbbi beleegyezett és elkérte a formai követelményeket, azóta (1 hónapja) nem reagál a leveleimre. Angol és magyar absztraktot küldtem a kutatásomról, konferenciákon veszek részt és mellette 4,3 az átlagom.


Nem tudom már mi lehet velem a probléma, hogy azóta válaszra sem méltatnak. Borzalmasan fáj és nagyban függ tőle a jövőm. Arra gondoltam, hogy a betegségem miatt kapom ezt a bánásmódot. Mivel korábban kórházban töltöttem fél évet az egyetem alatt. Viszont, onnan is felvettem a fonalat és teljesítettem, nem passziváltattam.


Nem akarom elengedni ezt a történetet. Csomó pénzt öltem bele (felsőfokú) és édesapámnak is megígértem tavaly a halálakor, hogy ledoktorálok.


Szerintetek mit tudnék még tenni?


2020. okt. 28. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szívás.


Írj neki még egyszer, ajánljad föl hogy megírod a levelet, és csatolj egy kész ajánlást is, ami ha tetszik neki, aláírhat. Az én tapasztalataim szerint, amikor ajánlólevél kellett(és sokszor kellett nekem is), az összes tanár aláírt mindent amit elétettem, de magától nem ír senki.

Menj be személyesen, keresd meg őket az irodájukban, vidd a kinyomtatott levelet, bratyizz stb. Nem kell nagyon tartani, lassan már "kollega" vagy.


Undorító ami a magyar felsőoktatásban folyik, szörnyű hogy áll a hallgatókhoz mindenki.

Szenzitív kérdés, de melyik egyetem?

2020. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a sablon jó ötletnek tűnik!:)


Bemenni most nem tudok, mert teljes munkaidőben vagyok ettől a hónaptól. Pedig legszívesebben ezt tenném.



Szegedi Tudományegyetem egyébként. Hihetetlen ami itt folyik.

2020. okt. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!