Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a mai...

Kinek hogy sikerült a mai közép infó érettségi?

Figyelt kérdés
Nekem az utolsó access feladat ritka rossz lett, a month függvényt nem tudtam használni, 7ből 4 feladatban azt kérték... Nektek?

2020. okt. 28. 15:13
A kérdező szavazást indított:
90% felett
80 felett
70 felett
60 felett
50 felett
50 alatt
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gyorsan kijavíthatták ha már tudják az eredményt a szavazók.
2020. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd ma, 29.ém jön ki az eredmény, de az alapjám már lehet tudni nagyjából, hogy mi az aminél jött ki eredmény és mi az amihez hozzá se tudtál szagolni
2020. okt. 29. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Vettem már részt érettségin, és a szervezésében is vettem már részt.

Nem osztom ezeket a tapasztalatokat, általában meglepődnek a diákok, vagy pozitívan vagy negatívan de megtippelni szinte sosem tudják az eredményüket.

2020. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, attól még érdekelhet hogy hogy sikerült, miket rontottak el, lehet hogy a szavazás nem éppen mérvadó, de azért szerintem a hibák alapján meg lehet úgy tippelni, hogy tizes értékekbe mérhető legyen. Nem pontos százalékot kérdeztem.
2020. okt. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!