Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a matekére...

Kinek hogy sikerült a matekérettségi?

Figyelt kérdés

Itt már vannak hozzá megoldások is: [link]

Én eléggé elcsesztem, első részéből ahogy néztem úgy 8 pontot, a másodikból 10-et vesztek..



2015. máj. 5. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
hacsak ennyit csesztem volna el! :D
2015. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

eddig azt hittem milyen jó lett, de megnéztem a megoldásokat és van amit félreértelmeztem vagy a sugarát számoltam ki, nem az átmérőjét stb

ha minden igaz, 80 pont lesz, de lehet kicsit kevesebb vagy (remélem) több

attól függ, mire hogy jár a pont

szerintem egy kicsit nehéz volt, amiket gyakoroltam azok könnyebbek voltak

2015. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én a rohadt 11-es feladatot csesztem el, ennek a megoldásán nagyon felháborodtam. Én ott a p,q,r-et egy-egy oldalnak vettem, így pl. az AG testátlót úgy írtam fel, hogy először az oldalfelezőt számoltam mi és ebből nég egyszer pitagorasz tétellel a testátlót ami így √(p^2+q^2+r^2) :(
2015. máj. 5. 14:11
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

14c-ben elment 3-4 pont, elég szopatós volt így utólag, hogy kamu ábrát raktak be, engem megvezettek:)

Meg még a 17-esben a valószínűség, szerintem az is nulla pont lesz, elsőben kb. 2 pont mehetett el,a többi feladatban kijött mindenhol az aminek kell, 90% körülire várom.

2015. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

"Én eléggé elcsesztem, első részéből ahogy néztem úgy 8 pontot, a másodikból 10-et vesztek.."


Jó neked. Én örülök, ha 13 meglesz.:(

2015. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

a 11-es én is pont úgy csináltam, mint te

ott csak az a lett a jó

2015. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#6: Nekem még az se, mert oda r-et írtam, a megoldás meg -r :)
2015. máj. 5. 14:25
 8/24 anonim válasza:
100%
Emeltet írtam, szerintem korrekt volt, talán még könnyebb is mint az előző éviek. Egy feladatot eléggé elrontottam + másikkal meg sokat vacakoltam, és még így se biztos hogy jó lett :D De a többi jól ment, olyan 75-80%-ra számítok.
2015. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
en 90% korulire varom. az elso reszben a 11-esnel en is ugyanigy irtam fel a testatlot, jo lenne, ha elfogadnak.. amugy szerintem nem volt olyan nehez, figyelmetlensegek miatt vesztettem pontokat.
2015. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én hálát adok az égnek, ha meglesz a kettes. :D Egy csomó helyen azért vesztettem pontot, mert idegességemben kapkodtam és nem figyeltem eléggé oda, hogy mit csinálok.
2015. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!