Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suli után volt egy verekedés...

Suli után volt egy verekedés kb 20meterre sulitol és az igazgató megtudta meg láttak minket cigizni azt mondtak nekem mert volt előző dolgom is hogy utolsó esélyem ..most kirughatnak ezért?

Figyelt kérdés
Nem tudom sulin kívül a tanár bele szólhat hogy mit csinálok?

2020. okt. 29. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi van? Most akkor verekedtél cigizés közben, vagy mi? Egyébként igen, amíg haza nem érsz iskolából, addig az iskola felelős érted, tehát beleszólhat az út alatt az életedbe!
2020. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem mi csak néztük ..egy tanár látta h cigizunk
2020. okt. 29. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Az iskolának van szabályzata, és az iskolán kívüli magatartást is előírja.

Na, meg főleg, ha vagy olyan hülye, hogy dohányzol,

ha azt az iskola környékén teszed, bizony elővehet.

A saját érdekedben is. Köteles szólni apádnak/anyádnak.

Amúgy, ha a körzetes iskolába jársz, ki nem rúghatnak,

viszont a magatartás jegyednek lehet "annyi", ami a felvételidet

befolyásolja.

Nőj fel.

2020. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem körzetesbe járok de nem hiszem hogy most oda állítanak azzal hogy “cigiztel ki rúgunk “szöveggel ..persze értem mit mondasz hogy nem kene hulyeseg volt de nem erről van szó csak érdekelt ki hogy gondolja ezt mert kicist ideges. vagyok azt mondtak hogy szünet után beszélnek velünk erről.gondolom megkérdik mit láttunk ezek amúgy láttak már igazgató stb hogy cigizunk és másnap elmentek mellettünk pedig azért úgymond elég nagy dolog
2020. okt. 29. 19:04
 5/10 A kérdező kommentje:
én ezzel tisztába vagyok hogy ha felvételizek azt fogjak mondani hogy “inkább nem” de ezzel nem tudok már mit kezdeni csak tartok tőle hogy kirúgnak de igazából alapon semmi rosszat nem csináltam ..2020ban egy cigizes suli után most nem azért de ez annyira nem nagy dolog szerintem hogy hívják a szülőt meg hogy kirugjanak ...max ha verekedtem volna azt mondanam hogy alap hogy ő dolguk de nagy részben nem csináltam olyat amitől én magamat veszélyeztetem és hogy az iskolának aggódnia kene hogy én haza érjék
2020. okt. 29. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Maximum igazgatóit fogsz kapni, általánosban rengetegszer kell hülyeségeket csinálni ahhoz, hogy kirúgjanak. Nálunk három igazgatói, még két intő kellett az eltanàcsolàshoz általánosban. Gimiben három után kirúgtak.

Erről a cigizésről meg annyit, hogy még technikusin is csesztettek minket, ahol már mindenki bőven elmúlt 18-19 éves, és legálisan ki lehetett menni cigizni(kilépőkàrtyàval). Jött, hogy "Szólni fogunk a szülőknek". Valószínűleg egy 18-19 éves embernek a szülei még biztos nem tudják, hogy cigizik, főleg hogy sokan akkor már dolgoztak iskola mellett és maguknak vették.

2020. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem én koszonom csak vagod hogy néztük azt ahogy verekednek és ettől tartok egy kicsit mert mégis azt mondtak hogy utolsó esely jo amúgy meg ami volt az a “dolog “ nekem amiért majdnem kirúgtak volna mehettem volna bíróságra össze vissza és ettől felek de úgy gondolva ha azt akartak volna hogy kirugjanak már megtettek volna régen
2020. okt. 29. 19:24
 8/10 A kérdező kommentje:
igazából volt egy olyan osztálytársam aki azért jött suliba hogy focizzon és asszem onnan kirúgtak meg suliba volt egy olyan dolga amitől egyértelmű volt ..de nem tudom úgy emlékszem először focicsapatbol rúgtak ki aztán suliból így egyből.
2020. okt. 29. 19:29
 9/10 A kérdező kommentje:
szoval így gondolva megtettem amit nem kellett volna megkaptam amit érdemeltem... de e mellett most az hogy suli után csináltam nem hiszek hogy annyira nagy dolog lenne főleg hogy ugye verekedtek nem volt semmi komoly +megbeszélték amúgy hogy verekednek szoval nem votl semmi olyan hogy mi vagyunk a hibasok mert hagytuk mert ez egy fassag ..ő dolguk nekem nincs közöm hozza csak a cigihez de azt aláírom szívesen mindenki előtt hogy megtettem ennyi kész..nem értem miért felek amikor tudom hogy nekem közöm nem volt a verekedéshez és ezért felek amikor semmi rosszat nem tettem ...btw az hogy mivel baszom tönkre az eletem én dolgom és a szülőe mivel nem ugrottam autó elé ezért nincs az hogy az iskolának aggódnia kene hogy épségben haza értem e vagy sem mondjuk szerintem már pont leszarjak h mit csinálsz suli után fe oke
2020. okt. 29. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy vannak még ilyen sötét cigiző tinik a világon
2020. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!