Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmenjünk nyáron utazni suli...

Elmenjünk nyáron utazni suli időben,az utolsó hèten?

Figyelt kérdés
19 èves vagyok ès felnőtt oktatásba járok. Papír alapon június 15ig volt írva az iskola amit oda adtak nekünk èv elejèn. Most május elején megváltoztatták,hogy május 31èn vège a sulinak. És június 1től június 15ig èvközi szakmai gyakorlat a kórházban, június 17től pedig július 12ig nyári gyakorlat. De a problèma hogy mi az utolsó hètre ami lett volna a suliból lefoglaltuk a repjegyet Londonba hogy jön a nyár megyünk nyaralni. Június 7 től június 15ig lennènk kint külföldön.Tanèvközben nem volt èvközi gyakorlat egyáltalán azt hittük már nem is lesz erre kitalálják hogy mègis csak lesz. Ilyenkor mit szoktak csinálni? Teljesen tanácstalan vagyok segítsetek ès lègyszi ne bántsatok ez miatt!Nem gondoltam volna ,hogy utolsó pillanatban még módosítják....Beszèljek osztályfőnökkel? Elèggè fèlek tőle mert nagyon szigorú a nő....

máj. 16. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Szigorú, de nem ő fog elengedni, hanem az igazgató.

Beszélj vele.

1 hét. Betegek is egy hétig szoktak lenni, azon sem csámcsognak.

máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!