Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi után lehet menni kog....

Orvosi után lehet menni kog. és számítógépes idegtudomány vagy kriminológia mesterre, elfogadják a krediteket?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfogadják. Kognin biztosan, van orvosis ismerősöm, aki oda jár. Bár őszintén nem értem, miért teszi, nekem mezei pszichológusként is egy unalmas ismétlés az egész szak...
2020. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudnál mesélni róla, elhelyezkedési lehetőségekről? Tényleg olyan easy onnan a phd, mint mondják?
2020. nov. 1. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok az elhelyezkedési lehetőségekről, mert sosem próbáltam azzal a szakkal elhelyezkedni, teljesen mással foglalkozom és akiket ismerek, azok is inkább az alapszakuknak megfelelő pályán vannak vagy valami egyében. A legtöbb munkaadónak fogalma sincs róla, hogy mi ez a szak, szóval legfeljebb kutatóként lehet érdekes.


A doktorira bejutni milyen? Nos, melyikre? Mert ugye a doktorit nem határozza meg feltétlenül a mesterszak. Azt tudom, hogy a kognitívosoknak a pszichológusokkal együtt van a bme-n kognitív tanulmányok doktori iskola, oda csak az nem jut be, aki teljesen hülye az alap szakirodalomból. Nekem nem az a doktori a kiszemeltem, mert a témám jobban passzol egy más jellegű doktori képébe, szerintem az szopóbb lesz, de még nem adtam le jelentkezést, mert van folyamatban egy másik képzésem is, csak a követelményeket nézegettem. De azt mondják, hogy amelyik doktorira könnyű bejutni, azt elvégezni nehéz... :) Nem tudom, nem vagyok doktorandusz egyelőre.

2020. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!