Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első félév után hogyan tudok...

Első félév után hogyan tudok kiiratkozni az egyetemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogyha az első félévben vagyok, de rájöttem, hogy ez nem az én utam, akkor hogyan tudom kezdeményezni a kiiratkozást?

Illetve ilyenkor még nincsen semmilyen visszafizetési kötelezettségem igaz? :D

Köszönöm szépen ha valaki segítene nekem. Szép estét!



2020. nov. 5. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Miért "ki"?

miért nem "át", valamelyik neked jobban fekvő szakra?

2020. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Beballagsz a Tanulmányi Osztályra, és ott mindent elmondanak.
2020. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1, azért mert nekem jelenleg nem való ez a tanulás dolog, nagyon nem vagyok most olyan állapotban, hogy ezt magamra erőltessem, de mindegy nem tartozom magyarazattal senkinek sem, nem ez a lenyeg most :D

#2 koszi szepen, akkor az lesz valoszinuleg :)

2020. nov. 5. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1, hadd döntse el, hogy mit akar. Nem is csodálom, hogy kilépnél és meg is értem, akármi álljon a döntésed mögött.

Egyébként pedig valóban, To és kérsz egy jogviszony megszüntetésére vonatkozó kérelmet.

Számolj esetleges könyvtári igazolással (hogy nem tartozol nekik könyvvel/késedelmi díjjal).

2020. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neptunban a kérvények közt hallgatói /tanulói jogviszony megszüntetése / torlese saját kérésre


nem lehet tartozásod az egyetem felé

minden igazolványt le kell adnod (diák, hallgatói kártya ha van, kolis belepokártya).

2020. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, uristen nagy segitseg volt! Szuperek vagytok!:D
2020. nov. 5. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!