Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet befejez...

Olvasókukac kérdése:

Mennyi idő alatt lehet befejezni a 30 óra vezetést a jogsihoz átlagosan?

Figyelt kérdés
Egy-másfél hónap alatt meg lehet csinálni?

2020. nov. 5. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy év volt :D Ha olyan oktatót fogsz ki, aki tud vinni rendszeresen, jól tanít és neked is megy, te is ráérsz, szerencséd van (vizsga időpont) stb., akkor szerintem ilyen kb. 2 hónap alatt is meg lehet csinálni.
2020. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anonymus001HUN válasza:
Én nyáron tettem le a jogsit. Összesen úgy, hogy másodjára sikerült, úgy tartott 1 hónapig.
2020. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első jól írja. Tényleg függ attól is mennyire érsz rá Te, mennyire az oktató, hányadikra sikerül a vizsga...

Nekem majdnem 1 év volt, de közben kiesetta tavaszi covidos 2 hónap, meg volt, hogy az oktató is szabin volt, ha ezeket levonjuk nagyjából 6 hónap volt, de elég sűrűn mentem. A vizsgám 4.-re lett meg. Ott is leketyegett majd 2 hónap az 1. vizsgától....

2020. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én idén nyáron július 13-án kezdtem az első órát és augusztus 18-án vizsgáztam, elsőre sikerült hála istennek! Nekem szerencsém volt, mert minden héten min. 3 alkalommal biztos tudtam menni vezetni. Ahogy már előttem is írták, tőled és az oktatódtól is függ, de főleg az oktatótól.
2020. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!