Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diakigazolvany mar tenyleg...

Diakigazolvany mar tenyleg nem jar annyi helyen, mint elozo evben? Kizarolag nappali kepzessel kaphato?

Figyelt kérdés
Aki tud, legyen szives nehany tippet irni, milyen jellegu kepzesen jar jelenleg ervenyes diakigazolvany es matrica
2020. nov. 9. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nappali technikumra(5/13) járok, míg a testvérem esti szakmára, de mind a kettőnknek jár a diákigazolvány és a matrica.
2020. nov. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegyiken, csak más kedvezmény vonatkozik rá

Pl estis diákkal vehetek diákbérletet bkk automatából. Levelezővel nem lenne érvényes.


De van egy edzőterem, ahol az én diákomat és a barátom levelezős diákját is elfogadják. Volt uszoda, ahol csak nappalist.

2020. nov. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre nem tippek kellenek, diákidazolvány iskolarendszerű képzésben jár, ahol tnaulói vagy hallgatói jogviszonyod van, a képzés munkarendjétől függetlenül.

Ahol ilyen jogviszony nem jön létre, ott nem jár.

2020. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azert vagyok osszezavarodva, mert hugom aug/szept. tajekan beiratkozott egy estis okjs kepzesre, kozepiskolaba, es allitasa szerint itt mar nem jar diak, es o nemis kapott... Nem tartom kizartnak, hogy nem igy van, de akkor ez teves informacio lenne?
2020. nov. 14. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!