Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni, ha törölte...

Mit tudok csinálni, ha töröltek hat tárgyamról, mert nem feleltem meg az erős feltételeknek, vagyis nem vehettem volna fel őket, de a rendszer engedte, h felvegyem és most töröltek róla?

Figyelt kérdés
Mindezt novemberben, amikor már semmit sem tudok helyette felvenni, és rengeteg időt fordítottam a tárgyakra. ELTE, Jogász
2020. nov. 9. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos ilyen. Neked kellett volna megnézni, hogy előfeltételes tárgyak-e. Nekem is engedett már a Neptun olyat felvenni, amit nem lehetett volna, de még időben láttam, hogy úgyis le fognak venni róla.
2020. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet fellebbezni? Mert máskor nem is tudom felvenni, sőt más egyetemen a nem felvehető tárgyak ki sem jönnek a listán.
2020. nov. 9. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se tehetsz.
2020. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod a fellebbezést, de szerintem teljesen felesleges, le fogják tudni annyival, hogy figyelned kellett volna és ők sem tudnak már mit csinálni vele. Ha az előköveteményt nem teljesítetted, nem fogják engedni, hogy most csináld meg, de ahhoz meg már késő van, hogy újat kezdj helyette. Szóval ha akar segíteni se fog tudni.
2020. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!