Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fegyelmi eljárásom lesz...

Fegyelmi eljárásom lesz koholt verekedési vádak miatt s nem tudom hogy elbocsátanak e, szerintetek?

Figyelt kérdés

Az iskolámban lyukas órán volt egy kisebb vita, hogy ki hová üljön, mivel nem volt sok hely. Ahová barátnőmmel általában ülünk onnét ki túrtak minket, ezért kedvesen megkértem őket hogy menjenek arrébb amire nagyon tahón valászoltak,én meg mondtam neki hogy anyád. Ezek után arréb tettem a cuccaikat, mert feladat volt, ők meg két paddal arréb trécseltek s fonták egymás haját. Utána leültünk barátnőmmel csinálni az irodalmat, mire elkezd fenyegetni, hogyha akkora nagy a szám, hogy mennyit bunyózok (fun fact Taekwandozom) akkor na, menjek oda. Én meg elküldtem a fenébe hogy azért nem, mert nem akarom hogy kirúgjanak.


Ezek után pedig az egyik közülük, még a nevüket se nagyon tudom mivel nem beszélgetünk semennyit, oda jött s a füzeteit a táskámra dobta,mire én vissza dobtam hozzá. Ez után történt a baj.


Én ülök háttal, amikor arra leszek figyelmes hogy vki húzza a hajam meg engem is ki a padból. Teljesen kibomlott a hajam, alig láttam, ezért felé fordultam s elkezdtem gyomron rúgni,meg arcon hogy engedjen el,majd én is húztam a haját. 6 ember szedett szét minket, 3 egyiket 3 másikat, mert a világért sem akart elengedni. Neki lett egy pirosas bevérzés a szemett alatt hosszú karikába, rajtam meg karmolások az arcomon, s a fejbőröm még mindig fáj.


Ezek után felment az igazgatónőhöz, s volt pofája azt hazudni hogy én támadtam először,én provokáltam meg stb. Hogy felugrottam a padból, s ő igazából csak azt a másik lányt akarta védeni. Ezt adta elő az igazgatónőnek, majd lebaszott az igazgatónő engem nézve minket, teljesen idegesen hogy mit képzelünk magunkról s ebből előre hozott fegyelmi lesz, nem tudni mikor. Én itt teljesen elsírtam magam s még mindig ki vagyok borulva. Barátnőm mellettem tanuzik mert ő mindent látott, de az egyik barátnője pedig a másik lányt védi. Félek hogy kirúgnak vagy bármi bajom lehet, mert hiába vagyok ártatlan a verekedésben, nem biztos hogy hisz nekünk, s ő még fel hozhatja más, még márciusban történt verekedős esetemet amikor egy fiú fejét kezdtem ütni, miután kihívott verekedni. Szerintetek hogyan tovább?



2020. nov. 10. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni hogy 17/l
2020. nov. 10. 15:49
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezeket a szelíd, ártatlan leánykákat bántják. Szerintem nem lesz semmi, de biztos, ami biztos, rúgd gyomron az igazgatónőt is, hogy tudja, merre hány méter.
2020. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Gyors kérdés, mi a f*szért állsz le veszekedni 1 bites emberekkel? Ülj eggyel odébb és meg van oldva a dolog.
2020. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!