Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önköltségesen (Miskolci...

Önköltségesen (Miskolci Egyetem GTK) is kell évente minimum 30 kredit? Kirúgnak, ha nem teljesítem?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom az erre vonatkozó szabályzatot.. Valószínüleg nem lesz meg az éves 30 kreditem és ki ezt mondja, ki azt... Valaki tudna segíteni?

2019. ápr. 27. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha vállalod az önköltséget, akkor sem rúgnak ki, ha egyetlen kreditet sem teljesítesz. Az önköltségesek elvileg akármeddig maradhatnak egyetemisták, akárhányszor felvehetik a tárgyaikat, csak arra kell vigyázniuk, hogy egyetlen tárgyból se legyen összesen 6 elégtelenjük.
2019. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!