Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kezdek a munkaerőpiacon...

Mit kezdek a munkaerőpiacon két résszakképesítéssel úgy hogy mindkettő 2-es lett?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy komplex okj-t tanulni (3 resszakkepesitesbol all) de nem tudtam egy darab vizsgat megcsinálni (8 vizsga volt) es nem mehetek tobbet vizsgazni! Nem lett minden kettes, pont az a szakma amit nem kapok meg (3 vizsgat kellett volna teljesiteni de itt nem lett meg az egyik /3-4esre sikerultek amik meglettek/) a szobelin izgultam, uj tetelt huztam es kettest kaptam... a peojektfeladatra amit elkeszitettem 3-ast kaptam.. meg lett ketto kettes irasbelim. Mivel amik jobban sikerultek jegyek teljesen elvesznek mivel nem kapom meg azt a resszakot, ezert azokat figyelembe se veszik es csak a ketteseimet fogjak beszamolni, holott ha sikerult volna az az egy nyamvadt vizsga amire keszultem es tanultam akkor egy 3-as vagy 4-es is lehetett volna igy komplexen. Igy viszont nagyon rostellem magam es szegyen inkabb ne lenne ez a kettes semmit nem er!! Munkahelyen barhol szegyellnem megmutatni. Amugy van mar masik szakmam amit 4-el vegeztem, illetve most egyetemre jarok. Meg van nyelvvizsgam.

2020. nov. 12. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak a papír legyen meg.
2020. nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!